Press Releases
print

IFC сприяє розвитку фруктового сектора України, допомагає відкрити нові ринки


Київ:
Олена Гармаш

+380 44 490 64 00

OHarmash@ifc.org


Київ, Україна, 6 жовтня 2011 - IFC, член групи Світового Банку, сприяє створенню та розвитку об’єднання виробників фруктів Вінницької області, робота якого буде спрямована на підвищення конкурентоспроможності  місцевих виробників, залучення нових інвестицій та зміцнення їх позицій на вітчизняному та експортних ринках.

Об’єднання Наші Фрукти представляє основних виробників фруктів і ягід Вінницького регіону, включаючи корпорацію Вінниця Садвинпром, і фокусуватиме свої зусилля на відкритті та розвитку нових ринків збуту для українських виробників.  Подальша робота компанії Наші Фрукти базуватиметься на досвіді та напрацюваннях проекту IFC з розвитку плодово-ягідного сектору у Вінницькій області, який працював із виробниками, переробними підприємствами, постачальниками ресурсів та банками з метою підвищення конкурентоспроможності садівничої галузі.


“Протягом останніх п’яти років, завдяки ефективній роботі проекту, Вінницька область стала лідером у виробництві яблук, суниці та інших фруктів, - сказав Василь Васильович Черній, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації.  Завдяки розвитку садівничих господарств створюються нові робочі місця у сільській місцевості, та підвищується рівень життя людей на селі,- наголосив він.


Вінницька область виробляє близько 50% комерційного об’єму яблук в Україні, порівняно із 25% 6 років тому, коли IFC у партнерстві із Міністерством Фінансів Австрії розпочали проект.


За час своєї роботі проект досягнув значних успіхів: завдяки підвищенню продуктивності та ефективності виробництва доходи господарств, із якими працював проект, зросли на 16,5 мільйонів доларів; за консультативної підтримки проекту у фруктову галузь області було залучено 38 мільйонів доларів інвестицій; проект допоміг виробникам області отримати понад 5 мільйонів доларів кредитних коштів; більше 2500 виробників отримали консультативну допомогу з питань технологій, управління бізнесом, бізнес-планування та маркетингу, та прийняли участь у навчальних заходах проекту.


Ми інвестували більш ніж 500 мільйонів доларів у різні проекти аграрного сектору країни і маємо на меті продовжувати нашу роботу в цьому напрямку для того,щоб допомогти українським виробникам подолати основні перешкоди, які стримують розвиток, і, зокрема, –обмежений  доступ до адекватних фінансових ресурсів, - сказав Іван Іванов, провідний експерт з агробізнесу консультативних програм IFC у Східній Європі та Центральній Азії.


Працюючи у агробізнесі, IFC впроваджує підходи,  які сприяють розвитку всіх складових аграрної галузі: виробництва, післязбиральної доробки та зберігання продукції, переробки, а також логістики і дистрибуції сільськогосподарської продукції


Про IFC

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує свою діяльність виключно на приватному секторі. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, фінансуючи інвестиції, надаючи компаніям та урядам консультативні послуги, та мобілізуючи приватний капітал на міжнародних фінансових ринках. У часи глибокої економічної невизначеності в усьому світі, у 2011 фінансовому році ми допомагали клієнтам створювати нові робочі місця, покращувати екологічні показники діяльності та підтримувати місцеві громади. При цьому, обсяг наших інвестицій  за цей рік виріс до рекордних за всю історію майже $19 мільярдів доларів США. Додаткова інформація:
www.ifc.org

Залишаючись на зв’язку

www.facebook.com/IFCwbg
www.twitter.com/IFC_org
www.youtube.com/IFCvideocasts
www.ifc.org/SocialMediaIndex